Yaşam Haber Girişi : 08 Mayıs 2022 12:11

Elazığ Siyasetçilerinden Anneler Günü mesajı

Harput Gündem -  Anneler Günü vesilesiyle Elazığ'da siyasetçiler Anneler Günü mesajı yayınladı.

 

Gürsel Erol sosyal medya paylaşımında bulundu.

 

 

Gürsel Erol: "Sevgileriyle dünyamızı güzelleştiren, şefkat dolu yürekleriyle hayatımıza yön veren kıymetli annelerimizin  Anneler Günü'nü kutlarım.
Başta rahmetli annem olmak üzere, ebediyete intikal etmiş annelerimizi saygı ve özlemle anıyorum" ifadelerini kullandı.

 

Elazığ Belediye Başkanı Şahin Şerifoğulları, ‘Anneler Günü’ dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

 

Başkan Şerifoğulları mesajında şu ifadeleri kaydetti:

 

“Annelik yeri doldurulamayan, değeri hiçbir şeyle ölçülemeyen, dünyadaki en yüce duygulardan biridir. Karşılıksız sevginin en güzel örneklerini veren annelerimiz sonsuz bir sevgi ve özveri ile geleceğimize uzanan yolda bizlere rehberlik eden ilk öğreticilerimizdir. 
Biliyorum ki annelerimizi sadece bir günle hatırlayan bir millet değiliz. Her günümüzü onlarla ve onların hatıralarıyla yaşıyoruz. Bizleri en iyi şekilde yetiştirmek, hayata hazırlamak için karşılıksız sevgi veren, beklentisiz emek harcayan annelerimize her gün aynı değeri gösteren bir toplumuz. Aile kavramının temel taşı olan annelerimize değer vermenin, mutlu çocuklar ve dolayısıyla başarılı toplumlar demek olduğunun bilincindeyiz. O yüzden kadınlarımıza değer vermek, onlara hayatın her alanında yardımcı olmak bizlerin önemli bir sorumluluğudur. 
Bu duygu ve düşüncelerle başımızın tacı olan annelerimize selam ve saygılarımı iletiyor; huzur, sağlık ve mutluluklar diliyorum. Şehadete yürüyen şehit anne ve eşleri başta olmak üzere yüreği annelik hisleriyle dolu olan bütün kadınlarımızın da Anneler Günü’nü kutluyorum.”

 

Elazığ Valisi Dr. Ömer Toraman da Twitter hesabından Anneler Günü'nü kutladı.

 


 

Vali Toraman: "Başta Şehit ve Gazi Anneleri olmak üzere tüm Annelerimizin Anneler Günü'nü kutluyorum" dedi.

 

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Asilhan Arslan: "Başta muhterem annem olmak üzere, hayatımızda sihirli birer kahraman olarak hep varolan en değerli varlıklarımıza saygılarımı sunuyorum. İyiki varsınız..." şeklinde bir mesaj yayımladı.

 

Etiketler : Elazığ