Yaşam Haber Girişi : 07 Mart 2024 18:27

Başkan adayı Faruk Septioğlu, Hilalkent'te vatandaşlarla buluştu

Başkan adayı Faruk Septioğlu, Hilalkent'te vatandaşlarla buluştu
Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, “Bizim reklamımız yok, biz hizmet adamıyız.” dedi.

Harput Gündem/Elazığ2024 mahalli idareler seçimlerine doğru çalışmalarını yoğun bir tempoda sürdüren Yeniden Refah Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Hilalkent Mahalle sakinleriyle buluştu.

 

Coşkulu bir kalabalık tarafından karşılanan Başkan Adayı Septioğlu, “Biz Elazığ için varız, biz hizmet için varız. Bizim reklamımız yok, biz hizmet adamıyız. İnşallah 31 Mart’tan sonra Belediye Başkanlığı makamı, sizin makamınız olacaktır, benim değil.” Dedi.

 

 

Konuşması sık sık “Septioğlu gelecek yüzler gülecek” “Elazığ seninle gurur duyuyor” sloganlarıyla kesilen Septioğlu, “Tüm gücümüzle haykırıyoruz. Yeter artık bu milleti aldatmayın. Artık müsaade etmeyeceğiz. Hakkı, hukuku, adaleti tesis etmek için biz geliyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde, toplumun tüm kesimlerini kucaklayarak, şehrimizi hak ve adalet çizgisinde, israftan uzak hak ettiği hizmetlerle buluşturacak, sorunlarına çözüm oluşturacağız.” diye konuştu.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.