Politika Haber Girişi : 11 Şubat 2024 21:14

Elazığ'da Yeniden Refah rüzgarı

Elazığ'da Yeniden Refah rüzgarı
Yerel seçim yaklaştıkça partilerin seçim gezileri sıklaşıyor. Kalan bu kısa sürede Yeniden Refah Partisi Elazığ adayı Faruk Septioğlu ismi daha güçlü şekilde öne çıkmaya başladı.

Harput Gündem/Elazığ - 31 Mart günü ülke genelinde yapılacak olan yerel seçimler tüm Türkiye’de olduğu gibi ilimizde de tüm hızıyla ile devam ediyor. Özellikle Yeniden Refah Partisi'nin Faruk Septioğlu’nu aday göstermesi ilimiz Elazığ'da büyük bir heyecan oluşturdu. Yeniden Refah Partisi'nin Elazığ il merkezinin yanı sıra ilçe ve belde belediyelerine güçlü adaylarla seçime girmesi partiye büyük bir ilginin olduğunu gösteriyor. Milli Görüş geleneğinin belediyelerdeki tecrübesine inanan parti yöneticileri bu seçimde Elazığ'da favoriler arasında yer aldıklarının farkındalar. Önümüzdeki günlerde sahaya indikçe daha güçlü bir şekilde seçime girecekleri sinyali veren Faruk Septioğlu seçim gezilerini hızlandırdı. Elazığ esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Septioğlu, gördüğü ilgiden memnun. "Şehrine sahip çık! Esnafına sahip çık! sloganı ile seçim çalışmalarına devam eden Faruk Septioğlu ismi giderek güçleniyor.

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.