Politika Haber Girişi : 18 Şubat 2024 18:56

Faruk Septioğlu: "Elazığ'ımızı hep birlikte ayağa kaldıracağız"

Faruk Septioğlu:
Başkan adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarına devam ediyor.

Harput Gündem/ElazığYeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, 31 Mart seçimlerine doğru mahalle buluşmaları ve esnaf ziyaretlerini yoğun bir tempoda sürdürüyor. Başkan Adayı Septioğlu ilk olarak ELYSİUM AVM’de esnaf ve vatandaşlarla buluştu, ardından Abdullahpaşa Semt Pazarını ziyaret ederek, başta hayat pahalılığı olmak üzere vatandaşların beklentilerini ve taleplerini dinledi.

 

Kırklar Mahallesi'nden Faruk Septioğlu'na yoğun ilgi

 

"Şehrimizi milli görüş belediyeciliği ile buluşturacağız"

 

Her akşam gerçekleştirdiği mahalle buluşmalarına Kırklar Mahallesi ile devam eden Başkan Adayı Septioğlu vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı. Mahalle sakinlerinin sorunlarını ve beklentilerini dinleyen Başkan Adayı Septioğlu, “Bu şehirde kaynaklarımızı doğru ve yerinde kullanarak israfı bitireceğiz, bu şehri ihtiyaçlarına çözüm olacak hizmetlerle buluşturacağız. Milletimizin ve memleketlerimizin menfaatleri önceliğimiz olacak. Hak ve adalet çizgisinde, ahlaklı belediyecilik sloganımızla el ele verip Elazığ’ımızı hep birlikte ayağa kaldıracağız. Bizleri muhabbetle kucaklayan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. İnşallah bu güçlü birliktelikle adım adım zafere yürüyeceğiz, şehrimizi Milli Görüş Belediyeciliği ile buluşturacağız.” diye konuştu.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.