Politika Haber Girişi : 29 Şubat 2024 08:00

Gazeteci Şakir Kahraman'dan ses getirecek iddialar

Gazeteci Şakir Kahraman'dan ses getirecek iddialar
Onuncu Köy gazetesi imtiyaz sahibi Şakir Kahraman sosyal medya hesabından gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Harput Gündem/Elazığ - Onuncu Köy Gazetesi imtiyaz sahibi Şakir Kahraman dün akşam sosyal medyahesabı Facebook'tan gündeme dair açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlerden Elazığspor'a kadar bir çok konuya değinen Kahraman'ın açıklamalarından satır başları şöyle:

 

"AK Parti'nin en büyük rakibi ekonomik kriz"

 

"Ekonomik kriz derinden etkilemiş durumda. İstanbul'da Ekrem İmamoğlu, Ankara'da Mansur Yavaş'ı favori görüyorum. İzmir'de ise kazanma şansları eşit."

 

"Elazığspor'la ilgili açıklamalarımdan Elazığsor düşmanı olduğum gösterilmeye çalışıldı."

 

"Elazığlı Başkan isimli hesabı bulacağım"

 

"Bu hesap abuk subuk söylemlerde bulunuyor. Ne hikmetse kimse bu hesabı bulamıyor ama ben bulacağım. Elazığspor için yaptıklarım sorgulanıyor, yaptıklarımı söylemek istemezdim ama en az dört beş defa takımı misafir ettim. Buna Belediyespor'da dahil. Son depremde çok kişi beni aradı ve hiç kimseyi boş çevirmedim. Yaptıklarım helal hoş olsun. Oysa ki benim Elazığspor'a ihtiyacım yok. Bir ticari beklentim yok. Çıkardığım gazeteyle doğrulama söylemek niyetindeyim. Yaptıklarım göze battı ve hedef haline geldim. Ama karşıma çıkacak cesaretleri olmadı. Yüreğiniz varsa karşıma çıkın."

 

"Elazığspor kötü yönetiliyor"

 

"Bu yönetim geldiği ilk sene ligde kaldı. Ne şekilde kaldığını biliyoruz.Yanlış transferler yanlış politikalar. Bu sene aynı şekilde Beykan Şimşek, Fatih Köse, Cengiz Akgün... yıldız transferi diye aldıkları bu oyuncular kariyerlerinin sonuna gelen oyuncular. Bu takıma faydaları yok. İyi oyuncu 3. Lig'de top oynamaz. Play-Off'tan çıkacağına inanmıyorum. Bu süreçte sadece taraftar üstüne düşeni yapıyor. Elazığspor siyasetin kucağına atıldı.  Şerifoğulları ailesinin kucağına atıldı. Göstermelik  bir başkan konuldu asıl kumanda arkada. Harcanan paralara bakarsanız Elazığspor başarısız durumda. Elazığspor' bu kadar para harcandı. Bunlar gittiği zaman Elazığspor'un ne kadar borcu çıkacak Allah bilir."

 

"Ateş olmayan yerden duman çıkmaz"

 

"Belediye Başkanı Şerifoğulları açıklama yapıyor. Palulular için böyle bir şey söylenmedi diyor ama ben bunu bir kaç kişiden duydum. Orada konuşulanlar dışarı sızıyor. Elazığspor kapansın diyenleri milletvekili seçtiniz ama ben eleştiri yaparken beni kansız ilan ettiler. Seçim geldi suni gündem oluşturuluyor."

 

"Abdullah Akın ve Çağlar Duran efendi çocuklar ama kazanma şansları yok. İbre Şerifoğulları ve Septioğlu'ndan yana. Eğer Palu cenahı ağırlık koyarsa Septioğlu kazanır. Ülke genelinde de Yeniden Refah Partisi yükselişte. Eğer erken seçim olmazsa 2028'de Fatih Erbakan ve Ekrem İmamoğlu yarışır. Siz Elazığ'da şahsi menfaatlerinizi ülke menfaatlerinin önünde tutuyorsunuz. Bazı vekiller ilçelerde sizin çocuklarınızı işe alacağız diye sözler veriyor. Şehirde su sorunu var, altyapı ve trafik sorunu var. Belediye bütçelerini açıklamıyorlar. Bunlar gündem olmuyor.

 

"Daha düne kadar bana abi diyen Eray Değer, Başkan'ın paylaşımına beğen yapmış. Belediyeyi eleştirdiğim için kuyruk acıları var. Bana yalvarıyordunuz, ağa babanız bana para teklif etti ama satın alamadı. Şahin Başkan aleyhinde konuşulmaması için baskı var. Şerifoğulları aday olmak için ne kadar para verdi kimse bilmiyor. 3 milyon Euro verdi diyenler var. Ama ben de tam olarak bilmiyorum. "

 

"Gürsel Erol, sen milletin vekilisin milletten yana olman lazım. TOKİ'nin vekili olmaman lazım. Bugün seçim olsa sen sandıktan çıkamazsın. AK Parti'de liyakatli isimler aday gösterilmedi."

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.