Politika Haber Girişi : 04 Mart 2024 17:49

Septioğlu sorunlara kulak veriyor

Septioğlu sorunlara kulak veriyor
Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçim çalışmalarına hız vererek vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Harput Gündem/Elazığ31 Mart mahalli yerel seçimleri öncesinde çalışmalarına hız kesmeden devam eden Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, esnaf, STK ve mahalle ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya gelerek sorunlarını dinliyor, Elazığ için projelerini paylaşıyor.

 

Elazığ Şehirlerarası Otobüs Terminali esnafını ziyaret ederek esnafın sorunlarını ve taleplerini dinleyen Septioğlu, “Ülke olarak iki veya üç devalüasyon yaşadık. Ancak adı konmadı. Ülke freni patlamış yüklü bir kamyon gibi. Artık bir dur deme zamanıdır” dedi.

 

“HAK VE ADALET ÇİZGİSİNDE, İNSANIMIZA HİZMET İÇİN GELECEĞİZ”

 

Dernek ve STK’lara yönelik ziyaretlerini de sürdüren Başkan Adayı Septioğlu, Elazığ Çölyak ve Glütensiz Beslenme Derneği ziyaretinde Çölyak hastalarının sorunlarını dinledi. Kendilerine geçen seçimlerde verilen sözlerin tutulmadığını belirten dernek üyeleri, “Bizlere söz verildi ama tutulmadı. Elazığ’da 7 bin hastamız var. Bizim en büyük ihtiyacımız fırın. Artık bu dönem verilen sözlere de inanmıyoruz.” Dediler. Septioğlu da sorunlarının çözümsüz olmadığını belirterek, “Bir fırın bir belediye için sorun olmaz. İnşallah 31 Mart’ta zafere ulaşırız ve şehrimizin sorunlarına birer birer çözüm oluştururuz“ dedi.

 

Mahalle toplantıları kapsamında Karşıyaka Mahallesi sakinleri ile buluşan Başkan Adayı Septioğlu, yoğun bir ilgi ve coşkuyla karşılandı. Vatandaşlara “Laf değil iş üretelim, Bize düşen yapmaktır” diye seslenen Septioğlu, “Türkiye’nin ışığını Elazığ’dan yakacağız. Hak ve adalet çizgisinde, insanımıza hizmet için geleceğiz” diye konuştu.

 

 

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.