Politika Haber Girişi : 19 Mart 2024 23:11

Septioğlu yoğun destek görüyor

Septioğlu yoğun destek görüyor
Belediye Başkan adayı Faruk Septioğlu: ". Biz bu hakkı her kuruşuna kadar koruyarak kaynakları ve imkanları sadece milletimize hizmet için kullanacağız."

Harput Gündem/Elazığ - Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, şehrin gerçek ihtiyaçlarına cevap verecek, ayakları yere basan projelerle Elazığ’a hizmet etmeye hazır olduklarını söyledi.

 

Yeniden Refah Partisi Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, seçime sayılı günler kala temposunu artırarak vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

 

Ulukent, Doğukent, Cumhuriyeti, İzzetpaşa mahallelerini ve Mediline Hastahanesini ziyaret ederek esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Elazığ Belediye Başkan Adayı Faruk Septioğlu, Elazığlıların yoğun ilgisi ve desteğiyle karşılanıyor.

 

Vatandaşların beklentilerin dinleyen Başkan Adayı Septioğlu, “Şehrimizin sorunları, ihtiyaçları hepimizin malumudur. Elazığ hizmet bekliyor, Elazığ algı yönetimiyle üzeri örtülen sorunlarının çözümünü bekliyor. 31 Mart’ta hemşehrilerimizin desteğiyle inşallah kazanacağız. Saltanatı, lüksü, şatafatı, israfı bitirerek hak ve adalet çizgisinde hizmetin nasıl yapıldığını göstereceğiz. Çünkü biz ahlaklı belediyecilik diyoruz. Ahlaklı belediyecilikte vatandaşın her kuruşu emanettir, tüyü bitmemiş yetimin hakkıdır. Biz bu hakkı her kuruşuna kadar koruyarak kaynakları ve imkanları sadece milletimize hizmet için kullanacağız. O zaman bu şehrin sorunları nasıl çözülür herkes görmüş olacak. Şehrin gerçek ihtiyaçlarına cevap verecek, ayakları yere basan projelerimizle 1 Nisan’dan itibaren Elazığ’ımızda efsane Milli Görüş Belediyeciliğini hayata geçireceğiz” diye konuştu.

Yorum Yaz
  • UYARI: Konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren cümleler veya imalar, inançlara saldırı, şiddete teşvik yorumları onaylanmamaktadır.